Welkom op Tholen!

Welkom op Tholen!De apostel Paulus roept in Romeinen 12 op de gastvrijheid na te jagen. Daarom hebben de kerken in Tholen zich verenigd in hun hulp en bijstand aan de crisis noodopvang van 46 gasten, asielzoekers, in het voormalige gebouw van de Eben-Haëzer-school. 

Welkom op Tholen! is de naam voor dat initiatief. Voor verschillende soorten hulp en bijstand worden vrijwilligers gezocht om mee te doen. Wil je ook meedoen, klik dan op Vrijwilligers Welkom op Tholen en geef je op voor de taak of taken die je passen. 

Voor onze gemeente is de contactpersoon: Anke Bakker 06-45969026 / ankebakkerbaaij@outlook.com 

Stel je vragen aan haar. Heb je ideeën voor een activiteit geef die dan door aan de contactpersoon van onze gemeente bij de Stuurgroep Welkom op Tholen! 

Na je opgave wordt je z.s.m. geïnformeerd over je inzet.